Zavřít ankety [x]
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Hlavní partneři motosrazuMOTOSALON

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě. Tento veletrh je zařazen do mezinárodního kalendáře výstav a veletrhů ACEM. Motosalon je nejvíce navštěvovaný veletrh s motocyklovou tematikou u nás. Pravidelně s návštěvností větší než 47 000 návštěvníků,kteří zde nacházejí vždy významné motocyklové novinky značek působících na českém trhu. Výstava Motosalon je i letos největší tuzemská přehlídka motocyklů,čtyřkolek,příslušenství i oblečení.K vidění jsou novinky většiny motocyklových značek. Veletrh návštěvníkům nabízí vše,co s motocyklovou tematikou souvisí spolu se zajímavým a bohatým doprovodným programem.

Mezi vystavovateli nechybí dovozce amerického Harley-Davidson.Nemalý výstavní prostor vždy zaujímá největší světový výrobce motocyklů Honda,nezaostává ani další japonský výrobce Yamaha.Italskou produkci zastupují výrobci Aprilia,Moto Guzzi,Gilera,Piaggio.Britské výrobce zastupuje Triumph.Nemůžeme opomenout ani motocykly značky BMV a rakouskou KTM.

Připomeňme i čtyřkolky, které jsou nejdynamičtěji se prosazujícím segmentem motoristických vozidel za poslední léta.Jejich obliba rok od roku stoupá ,což se projevuje i na výstavě,kde čtyřkolky mají stále větší zastoupení ve značkách jako TGB,KYMCO a další.

Motosalon bývá již každoroční březnovou klasikou střídající se pravidelně mezi Prahou a Brnem.Na veletrhu se vždy mimo oficiální část představují i známé herecké a sportovní osobnosti nejen z motoristických sportů.Moderováni se chopí již tradičně Standa Berkovec.

Vyzkoušet si jízdu v jedné stopě opět nabízí Benamo(bezpečně na motorce), a to v jízdě na strojích s unikátními protipadacími rámy. Obdivovatelé historie si opět přijdou na své a budou se moci kochat několika muzejními veterány české výroby.Pamatováno je i na soutěživé diváky,pro které nechybí soutěže o hodnotné ceny. Chybět nebude ani kaskadérská show.Program výstavy Motosalon bude po celý čas doplňovat velkoplošná videoprojekce. Společně se těšíme na nové motocyklové novinky.

NovinkyPozor - soutěž o lístky na MOTOSALON !

Vloženo: 26-02-2013

Pozor - soutěž o lístky na MOTOSALON !

Fotografie Prasek 2012

Vloženo: 26-07-2012

Přidali jsme na naše stránky fotografie z MOTOSRAZU PRASEK.

Již naplno stavíme !

Vloženo: 19-07-2012

NA MOTOPARTY BUDE PŘIPRAVENO ZASTŘEŠENÍ PRO 1000 MOTORKÁŘŮ...

PŘIJED SOUTĚŽIT O MINIBIKE OD FIRMY MOTOSIMA

Vloženo: 14-07-2012

Na MOTOSRAZU PRASEK soutěžíme jako vždy o zajímavé a hodnotné ceny.

Program připravujeme

MOTOSRAZ PRASEK 2012

O motosrazu Prasek

Motorkářský sraz Prasek se v minulém roce stal svým 13. ročníkem již tradičním moto setkáním v obci Prasek u Nového Bydžova.

Koná se vždy začátkem letních prázdnin v místním přírodním amfiteátru se stupňovaným hledištěm, kam se pohodlně vejdou stovky motorkářů. Více..Hlavní mediální partneři motosrazu

MOTORKÁŘI.CZ TIPMOTO.COM www.motodenik.cz www.motosalon.cz MOTOROUTE.CZ